OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dziękuję wszystkim pracującym na rejonach porządkowych przy kościele i na cmentarzu.

Dziękuję za ofiary składane na utrzymanie kościoła, plebanii i cmentarza. Bóg zapłać!

Dziękuję naszej grupie dekoracyjnej za przygotowanie kościoła do okresu wielkanocnego

Dziękuję naszym strażakom za wartę przy Grobie Pańskim. Bóg zapłać!

Dziękuję mieszkańcom LABUSZEWA za sprzątnięcie kościoła na dzisiejszą niedzielę i proszę mieszkańców DYMRA o sprzątnięcie kościoła na przyszłą niedzielę. Bóg zapłać!

Telefon kontaktowy do parafii: 515 520 133 lub do proboszcza: 533 481 150

Ofiary można składać na konto parafialne: 51 1020 3639 0000 8702 0197 4054

STRAŻ 1.jpg

15 i 16.03.2024 – odbyły się rekolekcje wielkopostne. Słowo Boże wygłosił ks. Wojciech, proboszcz parafii Węgoj. Bóg zapłać! Dziękuję księżom spowiednikom, panu organiście, paniom w kuchni, paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Popowej Woli i wszystkim, którzy przyczynili się do tego dzieła. Bóg zapłać!

REKOLEKCJE 2.jpg
REKOLEKCJE 1.jpg

26.11.2023 odbyło się spotkanie Rady Parafialnej w składzie: pani Kazimiera Klobuszeńska   z Rutkowa, pani Alina Piotrak z Grodzisk, pani Felicja Robak z Chmielówki, pani Wiesława Radomska z Kamionki, pan Andrzej Krupiński z Kobułt, pan Dariusz Piwoński z Dymra, pan Adam Łosiak z Rudzisk i pan Stanisław Skwiot z Popowej Woli. Omawialiśmy sprawę fotowoltaiki, systemu komputerowego organów i dekoracji liturgicznej kościoła. Dziękuję za to spotkanie i owocną dyskusję. Bóg zapłać!

RADA 26.11.2023.jpg

Pielgrzymka parafialna do Gietrzwałdu.

GIETRZWAŁD 4.11.23.jpg